ul. 1 Maja 66/74

ul. 3 Maja 24a

ul. Lubelska 36

Rozstrzygnięcie konkursu internetowego

29 kwietnia 2020 roku na naszym profilu Facebook został ogłoszony konkurs internetowy. Uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na jedno z dwóch pytań29 kwietnia 2020 roku na naszym profilu Facebook został ogłoszony konkurs internetowy. Uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na jedno z dwóch pytań:
-"Na biurku w głównej wypożyczalni leży kamień ,na którym widnieje cytat "Książka powinna w duszy czytelnika wywoływać obrażenia" - Emil Cioran. Napiszcie jaka książka wywołała w Was obrażenia, zapadła w pamięć, dlaczego?" - "Jak i co należy czytać w czasie pandemii, żeby nie zwariować"? Najciekawsze odpowiedzi zostały nagrodzone książkami. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom!29 kwietnia 2020 roku na naszym profilu Facebook został ogłoszony konkurs internetowy. Uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na jedno z dwóch pytań:
-"Na biurku w głównej wypożyczalni leży kamień, na którym widnieje cytat "Książka powinna w duszy
- "Jak i co należy czytać w czasie pandemii, żeby nie zwariować"?

Reportaż o pracy biblioteki w czasach pandemii

Biblioteka została ponownie otwarta dla czytelników 6 maja 2020 roku. W tym czasie odwiedziła nas ekipa Telewizja Lubartów. Przed okiem kamery, opowiedzieliśmy o pracy biblioteki w pandemicznych czasach i wyjątkowych zasadach jakie jej towarzyszą. Zapraszamy do obejrzenia reportażu.

Nowe godziny otwarcia

Z dniem 18 maja 2020 roku obowiązywać będą nowe godziny otwarcia biblioteki. Zmiany dotyczą biblioteki głównej jak i wszystkich filii. Czytelnia pozostaje wciąż zamknięta do dowołania, ale istnieje mozliwość wypożyczania czasopism. Zapraszamy do internetowej rezerwacji książek.

8 maja Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

8 Maja obchodziliśmy dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Data ta rozpoczęła rownież XVII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, który potrwa do 15 maja. Z tej okazji na naszym profilu Facebook każdego dnia pojawiają się ciekawe posty przybliżające naszą pracę oraz recencje ksiązkowych nowości, które pojawiły się na bibliotecznych półkach.

O Bibliotece

Misją naszej biblioteki jest...  więcej...

• Tel: (81) 8553769
  • Tel: (81) 8552235