Ferie z biblioteką za nami

Ferie z Biblioteką już za nami. Przez dwa tygodnie ferii zimowych, odbyło się 7 wyjątkowych warsztatów dla dzieci. Działania relacjonowaliśmy na bieżąco na naszym Facebooku. Podczas zajęć powstały recyklingowe ramki na zdjęcia, podstawki pod kubek, magnesy na lodówkę, akwarelowe pejzaże, wieszaki na fotografie, łapacze snów, a także makramowe świeczniki oraz instrumenty. Te ostatnie pięknie zagrały w towarzystwie akordeonu Amalii Romanowskiej i altówki Pauliny Romanowskiej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ten miły i owocny czas.
W linku prezentujemy wspólne kolędowanie podczas ferii z biblioteką --> FILM