Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Mickiewicza w Lubartowie

Filia nr 1 poleca.

Email Drukuj PDF

Zaczynają się jesienne szarugi. Nadeszła pora na długie wieczory z książką. W taką pogodę przyda się solidna dawka dobrego humoru. Polecamy dwie komedie kryminalne: „Mąż przez zasiedzenie” Marty Obuch i „Dom tajemnic” Alka Rogozińskiego.

Akcja pierwszej toczy się w Katowicach. Patrycja wraz z niepełnosprawną ciotką Jagodą, rozwiązuje zagadkę zaginionych klejnotów księżnej Daisy. Staje na drodze rosyjskiej i polskiej mafii a przy okazji znajduje miłość.

„Dom tajemnic” to 12 z kolei książka Alka Rogozińskiego. Znany z poprzednich powieści Mario – właściciel agencji reklamowej znowu zostaje wplątany w aferę kryminalną.

Nie brakuje też humoru w książkach Agaty Przybyłek i Izabelli Frączyk

Tak smakuje miłość”Agaty Przybyłek to pierwszy tom nowej serii o różnych smakach miłości.

Ola - bohaterka powieści, nagle zostaje sama. Jej teściowa oznajmia synowi, że karty każą mu opuścić żonę, która stanowi zagrożenie dla jego życia. Ola postanawia wyprowadzić się do starego domu odziedziczonego po ciotce Pelagii i wyjść za pierwszego mężczyznę, który zechce z nią zamieszkać w leśnej głuszy.

Beata - bohaterka nowej powieści Izabeli Frączyk „Spełniony sen” - traci pracę i postanawia przeprowadzić się do Częstochowy. W zamian za mieszkanie podejmuje się opieki nad starą ciotką. Niestety ciotka to sknera obdarzona ponadto paskudnym charakterem. Beata pod wpływem impulsu przyjmuje pracę na stacji benzynowej w niedużym miasteczku na Śląsku, wynajmuje mieszkanie i rozpoczyna nowe pełne przygód życie.


 

Filia nr 1

  • Adres: ul. 3 Maja 24a
    21-100 Lubartów
  • Tel: 81 855-28-16
czynna: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 10:00 - 18.00, środa: 10.00 - 15.00

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Academica

Usługi dla biblioteki dostarcza

Modernizacja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubartowie realizowana jest w ramach Programu Wieloletniego Kultura+ Priorytet Biblioteka+ Infrastruktura bibliotek”

PITax.pl Łatwe Podatki.


Aktualnie Online

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości 

Bezpieczny Internet w bibliotece

Partnerzy

Miasto Lubartów Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich