Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Mickiewicza w Lubartowie

Klub rękodzieła artystycznego

Zaproszenie na kiermasz

Email Drukuj PDF
A do kupienia będą m.in. bombki, ozdoby choinkowe, biżuteria, serwety i obrusy, stroiki świąteczne, kartki pocztowe i wiele innych po konkurencyjnych cenach!

Zapraszamy szkoły, firmy, lokalnych artystów oraz osoby prywatne!
 

Klub Rękodzieła na kiermaszach

Email Drukuj PDF
Nasz klub wielokrotnie odwiedzał kiermasze i wystawy organizowane w powiecie lubartowskim. Wspieramy lokalne inicjatywy i imprezy miejskie.
Nasze wyroby niejednokrotnie zostały wyróżnione, a artyści docenieni na wystawach.
Zapraszamy wszystkie osoby powiązane z organizowaniem wystaw i kiermaszy o informacje o zbliżających się imprezach wystawienniczych! Zachęcamy do współpracy międzyklubowej, dzięki której my także będziemy informować o imprezach wystawienniczych w naszym mieście! :-)
Wszelkie informacje mogą przesyłać Państwo na adres:
Klub Rękodzieła Artystycznego
Miejska Biblioteka Publiczna
ul. Lubelska 36
21-100 Lubartów
 

Dostaliśmy zaproszenie na pokaz florystyczny!

Email Drukuj PDF
Kochani członkowie i sympatycy Klubu Rękodzieła Artystycznego!
W ostatnim tygodniu otrzymaliśmy zaproszenie na pokaz florystyczny organizowany przez Lubelski Rynek Hurtowy S.A. i Lubelski Klub Florystów. Pokaz ten odbędzie się 27 listopada w Elizówce na tzw. "giełdzie". Temat pokazu: Kwitnące Inspiracje na nadchodzące święta.
Wszystkich zainteresowanych udziałem w pokazie zapraszamy do zapisywania się na wyjazd! Koszt udziału wynosi 30zł. Całość pokazu składać się będzie z rejestracji uczestników, dwóch części pokazowych, przerwy i konkursu z nagrodami.
Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na naszych poniedziałkowych spotkaniach!
 

Trwają przygotowania do świątecznego kiermaszu!

Email Drukuj PDF
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w naszych poniedziałkowych spotkaniach! Obecnie trwają prace nad przygotowywaniem wystawy świątecznej, podczas której będzie można zakupić wyroby rękodzielnicze związane ze świętami Bożego Narodzenia. Każdy może mieć swój wkład zarówno w wystawę, jak i kiermasz!
Na naszych spotkaniach przygotowujemy:
- stroiki świąteczne
- bombki
- kartki świąteczne
- obrusy
- biżuterię
i wiele innych związanych ze świętami Bożego Narodzenia!

Jeśli masz własny pomysł na świąteczną dekorację - podziel się nim z nami! Przynieś potrzebne materiały i pokaż nam, jak wykonać daną ozdobę. Chętnie uczymy się nowych rzeczy!

Do zobaczenia w poniedziałek o godz. 16:00 w małej sali na pierwszym piętrze przy Lubelskiej 36! :-)
 
Strona 1 z 3

Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

Academica

Usługi dla biblioteki dostarcza

Modernizacja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubartowie realizowana jest w ramach Programu Wieloletniego Kultura+ Priorytet Biblioteka+ Infrastruktura bibliotek”

PITax.pl Łatwe Podatki.


Bezpieczny Internet w bibliotece